Виставки / 2020 рік / "КРАЇНА ДИТИНСТВА"

Друзі, вітаємо вас з першим днем літа і Міжнародним днем захисту дітей! Ось вже 70 років у всьому світі перший день літа присвячений найціннішому - дітям. Свято було засноване Конгресом міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році в Парижі. В Україні цей день святкують щорічно 1 червня з 1998 року. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження та іншого.

"Кожна дитина — художник. Труднощі в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку" - казав Пабло Пікассо.
Ще з перших років життя кожна дитина намагається відтворити свої думки, емоції, мрії на папері. В свою чергу, ми повинні давати дітям можливість висловлювати всі свої почуття, розвинути в їх свідомості яскраві, позитивні образи майбутнього, показати їм, як вони можуть зробити наш світ кращим. Нехай наші діти будуть завжди оточені турботою, розумінням і гідним прикладом своїх батьків.

Пропонуємо вам переглянути віртуальну виставку "Країна дитинства", на якій представлено творчі роботи юних художників, які зберігаються у фондах Художнього музею. 
Оксана Кухарчук - наукова співробітниця ТОХМ


artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua