Виставки / 2019 рік / "ЖИВОПИС" Богдани ГУМЕНЮК

                                          «Живопис» Богдани ГУМЕНЮК
 
            У виставковому залі Художнього музею відкрито виставку «Живопис» Богдани Гуменюк з Кременця.  В експозиції  - 46 творів. Переважно це архітектурні види Кременця, Дрогобича, елегійні карпатські та волинські краєвиди, натюрморти. Роботи Богдани – особливі: по жіночному ніжні, сповнені світла і тепла, об’єднанні ліризмом і романтичністю. Художниця працює в техніках олійного живопису, акварелі та пастелі. Творчість Богдана поєднує з педагогічною працею викладача  трудового навчання, технологій та образотворчого мистецтва Кременецького педагогічного коледжу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.
             В творчому доробку художниці – понад 20 виставок  у складі жіночого мистецького гурту «Палітра», участь у міжнародних мистецьких пленерах, всеукраїнських виставках, персональні виставки у Кременці, Почаєві.
Твори знаходяться у збірках музеїв (Кременецький краєзнавчий музей, Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького), а також у приватних колекціях України, Польщі, США.
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua