Виставки / 2019 рік / "МІРА ТИШІ"

       28 липня у виставковому залі Тернопільського обласного художнього музею відбулося відкриття  неординарної виставки під назвою «Міра тиші».
    Це міжнародний проект для молодих митців –, що заснований на базі Мистецької резиденції ім. Назарія Войтовича (NVAIR), покликаний розвивати мережу партнерства інституцій, а з 2019 р. завдяки підтримці Українського Культурного Фонду та співпраці з міжнародними організаціями започаткувала обмінні програми для молодих мистців. Резиденція була заснована «Конгресом Активістів Культури» та «Родиною Героїв Небесної Сотні» у 2017 р., на честь наймолодшого Героя. 
      У цьому проекті взяли участь чотири автори: Роксолана Угринюк (Львів), Богдан Свиридов (Черкаси), Ангела Гейсенхофер (Мюнхен), Катерина Кобилянська (Київ). Куратор програми – Людмила Ничай (Тернопіль).
        В експозиції представлено живопис, інсталяції та відео-проекції.
    Мистці-учасники програми протягом місяця проживали у селі Травневе (батьківщині Назарія Войтовича) та створювали сюжети під різними кутами та сприйняттям світу. Тут можна побачити:  обмін часу, тобто життя та матеріальні цінності  Богдана Свиридова; загублені села та причину втрати цінності власної історії Роксолани Угринюк; зменшення ваги парадоксів Катерини Кобилянської; рівні вразливості та ремінної ніжності Ангели Гейсенхофер.
       Виставка триватиме до 4 серпня.
Старший науковий співробітник,
Оксана МАЦЬКІВ

artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua