Виставки / 2019 рік / «ЖИВОПИС» Артура ВИРСТИ

         У виставковій залі Художнього музею відкрито виставку живопису Артура ВИРСТИ. Виставка репрезентує творчий доробок молодого мистця за кілька останніх років. В експозиції – 43 картини. Це настроєві пейзажі Тернопільщини, Львівщини, абстрактні композиції.
         Життєвий і творчий шлях Артура Вирсти бере свій початок 1989 року у мальовничому селі Угринів Підгаєцького району. Бажання малювати привело юнака до Підгаєцької художньої школи (директор Богдан Карий), де хлопця запам’ятали  творчим,  старанним, спраглим до знань.  Навчаючись у художній школі, брав участь у конкурсах дитячої творчості, зокрема «Білола – 2002» (Македонія), де здобув перше місце та приз «Золота палітра».
         В 2004 році вступив у Теребовлянське Вище училище культури, де педагогами з фаху були Наталія Холод та Микола Шевчук – заслужений художник України.  Згодом Артур продовжив навчання  у Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша, відділення «монументально-декоративний живопис (викладач Юрій Степанчук). Зараз живе і працює у Львові.
         Твори художника демонструють його вироблену творчу манеру із тяжінням до  монохромних  колірних сполучень. В той же час мистець шукає нові творчі прийоми і форми, де внутрішня  свобода і розкутість знаходять вираження в кольорових настроях і декоративності подачі.
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua