Виставки / 2015 рік / ЖИВОПИС І КЕРАМІКА Ольги і Олени ЛЕСИШИН

ЖИВОПИС  І  КЕРАМІКА   Ольги  і  Олени  ЛЕСИШИН
 
Це перша персональна виставка талановитих матері і доньки. В експозиції – 32 твори живопису і 5 композиції з кераміки. У своїх творах художниці відображають красу навколишнього світу. На виставці представлено краєвиди рідної Тернопільщини і Карпат, квіти, тематичні композиції.
 
Ольга ЛЕСИШИН – народилася  9  лютого 1959 р. в м. Хоростків , Густинського р-ну. Тернопільської обл. У 1976 р. закінчила середню школу № 6 у м. Тернополі. У 1991 р.  не маючи спеціальної художньої освіти, зайнялася живописом. У 2004 р.  перебуваючи  за кордоном,  приймала участь у виставці «Квіти і книги» у м. Мурсія , Іспанія. У 2007 - 09 рр. - виконувала  художньо - альфрейні роботи в Тернопільському катедральному соборі  Непорочного зачаття Пресв. Діви Марії.
Брала участь у збірних виставках тернопільських художників творчого об’єднання «Первоцвіт».
 
Олена ЛЕСИШИН народилася 29 березня 1992 р. у м. Тернополі.
У 2001-06 рр. навчалась у Тернопільській   художній школі. У 2009р. закінчила Тернопільську середню школу № 23. 2009 -13 рр. навчалася у   Косівському  училищі декоративного та прикладного мистецтва  Львівської національної академії мистецтв,  факультет  «Художня кераміка».
У  2013-14 рр.  продовжувала навчання у Косівському  інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, факультет  «Художня кераміка». 
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua