Виставки / 2022 рік / Юрій КЛАПОУХ "До і Після"

     В Тернопільському обласному художньому музеї відкрилася виставка творів художника Юрія Клапоуха, творчість якого базується на традиціях реалістично романтичного живопису.Основними в його творчості є жанри реалістичного портрету і пейзажу.
    Народився художник 12 березня 1963 року в місті Умань Черкаської області. Навчався в Харківському вищому військовому авіаційно інженерному училищі та Московському народному університеті мистецтв. До війни жив і працював у Харкові. Після вторгнення російських військ переїхав жити на Тернопільщину, в містечко Залізці.
   На виставці представлено 38 творів. Це - пейзажі, де зображено ліси, звивисті стежки, струмки, пасовища (''Надвечір'я'', ''Дивний ліс''), морські краєвиди (''Море з каменем"), картини на сільську тематику, натюрморти із зображенням пишних квітів, овочів (''Натюрморт з баклажанами)''.
    На виставці представлений ще один жанр, напевно найулюбленіший автора - портрет.Пан Юрій створив серію портретів військових - захисників України. Портрети намальовані з фотографій, які за проханням художника надали йому військові.
     Виставка діятиме до кінця грудня і впродовж січня наступного року.
 
Вікторія Козловська-старший науковий співробітник ТОХМ.

artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua

сторінка Попередня 1 2