Виставки / 2021 рік / "ТРАДИЦІЯ ТА СУЧАСНІСЬ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ"

У виставковому залі Художнього музею відкрито виставку Тернопільського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України (голова Уляна Джигринюк) "Традиції та сучасність народного мистецтва Тернопільщини", на якій 40 майстрів представили 105 творів.
В експозиції- кращі зразки вишивки, гончарства, лялькарства, іконопису та народного малярства, писанкарства, різьби по дереву, витинанок, плетіння з рогози, соломи, прикраси з бісеру тощо. Виставка вражає красою творів та їх різноманіттям. Народне мистецтво - це те, що близьке і зрозуміле кожному українцю, адже у прадавніх орнаментах вишиванок, писанок закладений генетичний код нації.
До гостей вернісажу з вітальним словом звернувся директор музею Григорій Шергей.
Директор департаменту культури і туризму Світлана Байталюк відзначила велике значення народного мистецтва для відродження традицій нашого народу.
Директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Ярема Шатарський наголосив на ролі музеїв у збереженні та популяризації мистецтва.
Вернісаж прикрасили співом учасники дуету бандуристів Інституту мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка у складі Оксани Гавришко та Оксани Маньовської.
Запрошуємо Вас відвідати виставку, яка діятиме до 20 жовтня 2021 року.
Ольга Ваврик -заступник директора ТОХМ

artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua