Виставки / 2020 рік / Крістіна АНДОЛІНІ "ЕВОЛЮЦІЯ ДУШІ. ЗМОВА КУПІДОНІВ"

18 грудня 2020 року у виставковому залі Тернопільського обласного художнього музею відбулося відкриття різдвяної виставки-розпродажу картин художниці Крістіни Андоліні <Еволюція Душі. 2020. Змова Купідонів> .
В експозиції - 44 твори живопису, 37 з яких підготовлені до Різдвяного розпродажу. Художниця працює в манері абстрактного експресіонізму. Її твори хоч і носять цілком абстрактний характер, все ж спираються на відгомони реальності, які спонукають мислити в певному напрямку. «Трепет ночі», «Вершина айсберга», «Панські замашки» - кожна картина має назву з метою наштовхнути глядача на певні асоціації.
20 % від продажу картин будуть спрямовані на реалізацію спільного з Сергієм Кічулою проекту "Я покажу тобі світ...", метою якого є придбати спеціальний візок для активних прогулянок для дітей з інвалідністю вартістю 40 тисяч гривень.
Еволюція душі стала впізнаваним мистецьким брендом, оскільки це вже 5 виставка картин Крістіни.
Крістіна Андоліні про “Еволюцію душі”:
“Еволюція Душі - частина мене. Плід моєї фантазії і нарізка моїх мрій. Еволюція Душі об‘єднала найрідніших мені людей - близьких духом, ідеями і втіленням задумів у житті. Команда, яка органічно і впевнено реалізовує нашу місію. І знаходить відклик схожих і небайдужих - в емоціях, в побуті, в моментах злетів і падінь. Тих, які з круцьком всередині, хто в дорозі і в пошуках високого глибинного задуму. Еволюція Душі - це ключ, відповідь на сокровенне запитання. Я щиро вдячна Богу за людей, хто пліч о пліч, рука об руку і душа в душу зі мною. За потік і за можливість поділитися з Вами кусником душі”.
Виставка триватиме до 18 січня 2021р.
#тернопільський_мистецький_вернісаж
 
 

artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua